uygun fiyata kaliteli hosting

Sefaköy Rüzgar Sürücü Kursu

Firma Adı : Sefaköy Rüzgar Sürücü Kursu Yetkili Kişi : Olcay Çakmak
İl : İstanbul İlçe : Küçükçekmece
Sektör : Eğitim Alt Sektör : Etüt
Telefon : 02126245624 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Sefaköy Sultanmurat Rüzgar Sürücü Kursu Sultan Murat, Sultanmurat Mah. Sultanmurat Cad No:139 Kat: 1, 34295 Sefaköy/Küçükçekmece/Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye

Firma Tanıtımı :

Rüzgar Sürücü Kursu 2013 yılında Halkalıda hizmet vermeye başlayan ve bugüne kadar binlerce kursiyere başarıyla ehliyet kazandıran kaliteli bir kurs olmuştur.

Alanında uzman eğitim kadrosu, son model araçları ile öğrencilerimize doğru araç kullanma becerilerini öğretirken; güvenli sürüş teknikleri ile daha iyi bir sürücü olmalarını sağlayacak düşünce yapısını kazandırmayı ilke edindik.

Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentilerinizi karşılamanın, mutlu ve dost müşteriler edinmenin kıvancını yaşıyoruz.

Rüzgar Sürücü Kursu’nun çok tercih edilmesinin asıl sebebi kursiyerlerle düzeyli ve sıcak bir ilişki kurulması, ödemelerde kolaylıklar sağlanması yanında kaliteli bir eğitim vermesidir.

Kursumuzda A1, A2 (MOTOSİKLET), B (MANUEL OTOMOBİL), B (OTOMATİK OTOMOBİL) ve D (OTOBÜS) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Ayrıca özel direksiyon dersleri de vererek araç kullanımını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Rüzgar Sürücü Kursu sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bu firma sayfası 9479 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: sefaköy sürücü kursu, küçükçekmece sürücü kursu, cennet mahallesi sürücü kursu, tepeüstü sürücü kursu, kanarya sürücü kursu, sultanmurat sürücü kursu,

Sefaköy Rüzgar Sürücü Kursu firması 15 Haziran 2024 Cumartesi tarihinde Etüt sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: